Uzavření základní školy

Vážení rodiče,

z usnesení vlády České republiky ze dne 12. října 2020 č. 1022 o přijetí krizového opatření se zakazuje osobní přítomnost žáků na základním vzdělávání v základní škole. Účinnost platí ode dne 14. října 2020 do 1. listopadu 2020.

Výuka bude probíhat distančně, žáci obdrželi rozvrh i pokyny k obsluze programu ZOOM. Na internetových stránkách je v záložce základní škola vytvořena nová podsložka Distanční vzdělávání, kde budou vkládány veškeré aktuality.

Podle metodického pokynu z 23. 9. 2020 je nepřipojení se k online přenosu považováno za absenci, rodiče mají povinnost tuto absenci omlouvat do 3 kalendářních dnů, po začátku absence.

Prosím o sledování internetových stránek, v případě jakýkoliv dotazů piště na emaily třídních učitelů viz rozvrh či volejte.